Giedrė Trakinienė

Ortodontija

Trumpa biografija:

Medicinos mokslų daktarė, ortodontė Giedrė Trakinienė, nuo 2005 m. dirba gydytoja ortodonte LSMU Klinikų Ortodontijos klinikoje bei privačiose klinikose. Taip pat ji yra dėstytoja ir lektorė Lietuvos sveikatos mokslų universitete.
Giedrė Trakinienė stažavosi Kardifo Universitete ir Swansea, Newport, Dorchester universitetinėse klinikose Jungtinėje Karalystėje, Ciuricho Universitete Šveicarijoje bei pristatė mokslinius pranešimus tarptautiniuose kongresuose Estijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje bei Prancūzijoje. Šiuo metu daktarė dalyvauja bendruosiuose moksliniuose projektuose su Zuricho Universitetu Šveicarijoje.
Taip pat ji yra daugiau nei 20 tarptautinių mokslinių publikacijų ir mokomosios knygos bendraautorė. Už pasiekimus mokslo srityje Giedrė Trakinienė buvo apdovanota Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos mokslų akademijos premijomis.
Gydytoja tobulinosi Lietuvoje ir užsienyje: Maltoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir tt.
Giedrė Trakinienė yra Lietuvos Ortodontų sąjungos ir Europos Ortodontų sąjungos narė.